17. GOLDEN CIRCLE SEMINAR

 

1-2 Ekim 2010 tarihinde Almanya'nın Freiburg şehrinde yapılan 17. Golden Cırcle Seminar'da ülkemizi temsil etmekten dolayı büyük bir gurur duyuyoruz.

Seminer süresince gördüğümüz büyük ilgi ve tüm dünya storyline ülke liderlerinin bulunduğu bu topluluğa getirdiğimiz yeni bakış açıları ve öneriler ile "Storyline'nın Geleceği" olarak adlandırılmak bizi son derece mutlu etti.

Bu yöntemin ülkemiz eğitim camiasında bilinirliği artırmak ve öğretmenlerimiz tarafından kullanımı sağlamak amacıyla yıllardır verdiğimiz akademik çaba, uluslar arası platformda da kabul görmesi bizleri gururlandırdı ve bundan sonraki çalışmalarımız için yüreklendirdi.

Avrupa Koleji ve Ankara Üniversitelerinde gerçekleştirmiş olduğumuz seminerler ve 17. Golden Circle Seminar'da yaptığımız sunumlar neticesinde 2018 yılında 7. Uluslar arası Storyline Konferansını ülkemizde düzenlememiz için teklif almamıza neden olmuştur. Bize duyulan bu güveni boşa çıkarmayacağımızı belirtmek ister ve 2018 yılı için şimdiden hazırlıklara başladığımızı duyurmak isteriz.

İngilizce Sunu >>

 16. Golden Circle Seminar Fotoğraflar>>

 

<< geri  

  
© Copyright  Storyline Türkiye.